Domačin tekme (samo ena tekma) je napisan na zeleni podlagi |
V 1/8 in 1/4 finalu se igrata dve tekmi, domačin prve tekme je napisan na sv.rdeči podlagi |
1. krog | 2. krog | 3. krog | 4. krog | 5. krog | 1/8 finale | 1/4 finale | 1/2 finale |
FINALE |
zmagovalec |
Ecom Tabor | |||||||||
Z25 |
KLS Ljubno | ||||||||
KLS Ljubno | |||||||||
Z02 | KLS Ljubno | ||||||||
Sonimex Radenci | |||||||||
Z37 |
KLS Ljubno | ||||||||
Ruše | Luka Koper | ||||||||
Z03 | Mežica | ||||||||
Mežica |
Z43 |
ŽOK Mislinja | |||||||
Z26 |
DŠR M.Sobota | ||||||||
Z55/56 |
Luka Koper | ||||||||
DŠR M.Sobota |
ŽOK Mislinja |
||||||||
Z51 |
ŽOK Mislinja | ||||||||
Braslovče |
Prevalje |
||||||||
Z67/68 |
Benedikt | ||||||||
Z27 |
Galeja Vega | ||||||||
Z44 |
Prevalje | ||||||||
Galeja Vega | |||||||||
Štof Jesenice | |||||||||
Z38 |
Galeja Vega | ||||||||
Z57/58 |
Benedikt | ||||||||
Nova KBM Branik II | |||||||||
Benedikt | |||||||||
Z28 |
Nova KBM Branik II | ||||||||
Z75 |
HIT Nova Gorica | ||||||||
Vuzenica |
ŽOK Kočevje |
Broline Kamnik | |||||||
Z45 |
Kajuh Šoštanj | ||||||||
Krovstvo Borovnik | |||||||||
Z09 | Krovstvo Borovnik |
Kajuh Šoštanj |
Z59/60 |
Broline Kamnik | |||||
Slovenj Gradec | |||||||||
Z29 |
Dravograd | ||||||||
Dravograd |
Z52 |
ŽOK Partizan Šk.Loka | |||||||
Z39 |
Partizan Črna |
Z69/70 |
HIT Nova Gorica | ||||||
ŽOK Puconci | |||||||||
Z46 |
ŽOK Partizan Šk.Loka | ||||||||
Z30 |
Partizan Črna | ||||||||
Partizan Črna |
ŽOK Partizan Šk.Loka |
HIT Nova Gorica |
|||||||
Z77 |
HIT Nova Gorica | ||||||||
Tabor Ljubljana | Magro-MZG Grosuplje | ||||||||
ŽOK Šentvid |
|||||||||
Z31 |
Tabor Ljubljana | ||||||||
Z47 |
Magro-MZG Grosuplje | ||||||||
Bled | |||||||||
Z40 |
Tabor Ljubljana |
Z71/72 |
Sloving Vital | ||||||
Solkan |
Z53 |
ŽOK Ptuj | |||||||
Z32 |
Pizzeria Morena | ||||||||
Pizzeria Morena |
Formis Bell |
Z61/62 |
Sloving Vital | ||||||
Z48 |
ŽOK Ptuj | ||||||||
Piran |
ŽOK Ptuj |
Sloving Vital | |||||||
Z76 |
TPV Novo mesto | ||||||||
Z33 |
Kostak Elmont | ||||||||
CPK Hitachi | |||||||||
Kostak Elmont | |||||||||
Z63/64 |
TPV Novo mesto | ||||||||
Z41 |
Kostak Elmont | ||||||||
TPV Novo mesto | |||||||||
Triglav Kranj | |||||||||
Z49 |
Kostak Elmont | ||||||||
Z34 |
Triglav Kranj | ||||||||
Bohinj |
Comet Zreče |
Z73/74 |
TPV Novo mesto | ||||||
Z54 |
Savinjska Šempeter | ||||||||
Črnomelj |
Savinjska Šempeter |
||||||||
Z65/66 |
Nova KBM Branik | ||||||||
Z35 |
Črnomelj | ||||||||
Z50 |
Savinjska Šempeter | ||||||||
Neptun Kanal | |||||||||
Nova KBM Branik | |||||||||
Z42 |
Črnomelj | ||||||||
HIT Nova Gorica II | |||||||||
Z36 |
HIT Nova Gorica II | ||||||||
Sloving Vital II |
|
||||||||