OBMOČNA PRVENSTVA - MLADINKE |
||
Brez kvalifikacij se v "A" četrtfinale uvrstita ekipi - Sloving Vital in GLŠ Tabor Ljubljana |
skupina "A" - sobota 30.09.2006 - OŠ T.Čufar, Jesenice |
||||||||||
Jesenice Bled | : Bled | 2:0 (25:13, 25:06) | 1. | Jesenice Bled | 2 | 2:0 | 4:0 | 100:54 | 4 | |
Bled | : ŽOK Partizan | 2:1 (25:22, 22:25, 15:10) | 2. | Bled | 2 | 1:1 | 2:3 | 81:107 | 2 | |
ŽOK Partizan | : Jesenice Bled | 0:2 (21:25, 14:25) | 3. | ŽOK Partizan | 2 | 0:2 | 1:4 | 92:112 | 0 |
skupina "B" - sobota 30.09.2006 - Šp.dvorana Tabor, Ljublajna |
||||||||||
Tabor Ljubljana | : ŽOK Šentvid | 2:1 (25:19, 26:28, 15:12) | 1. | Tabor Ljubljana | 2 | 2:0 | 4:1 | 116:59 | 4 | |
ŽOK Šentvid | : Magro-MZG Grosuplje | 2:0 b.b. | 2. | ŽOK Šentvid | 2 | 1:1 | 3:2 | 109:66 | 2 | |
Magro-MZG Grosuplje | : Tabor Ljubljana | 0:2 b.b. | 3. | Magro-MZG Grosuplje | 2 | 0:2 | 0:4 | 0:100 | 0 |
Brez kvalifikacij se v "B" četrtfinale uvrsti ekipa - Luka Koper |
skupina "C" - sobota 30.09.2006 - Tel. Stari ZD Kamnik |
||||||||||
Broline Kamnik | : Olimp Ljubljana | 2:0 (25:09, 25:18) | 1. | HIT Nova Gorica | 2 | 2:0 | 4:0 | 100:46 | 4 | |
Olimp Ljubljana | : HIT Nova Gorica | 0:2 (09:25, 10:25) | 2. | Broline Kamnik | 2 | 1:1 | 2:2 | 77:77 | 2 | |
HIT Nova Gorica | : Broline Kamnik | 2:0 (25:10, 25:17) | 3. | Olimp Ljubljana | 2 | 0:2 | 0:4 | 56:100 | 0 |
skupina "D" - sobota 30.09.2006 - OŠ Šmihel, Novo mesto |
||||||||||
TPV Novo mesto | : Triglav Kranj | 2:0 (25:12, 25:14) | 1. | TPV Novo mesto | 2 | 2:0 | 4:0 | 100:58 | 4 | |
Triglav Kranj | : Žirovnica | 2:0 (25:14, 25:12) | 2. | Triglav Kranj | 2 | 1:1 | 2:2 | 76:76 | 2 | |
Žirovnica | : TPV Novo mesto | 0:2 (12:25, 20:25) | 3. | Žirovnica | 2 | 0:2 | 0:4 | 58:100 | 0 |
skupina "E" - sobota 30.09.2006 - OŠ Solkan |
||||||||||
Solkan | : Hitachi | 1:2 (25:21, 13:25, 06:15) | 1. | Hitachi | 2 | 2:0 | 4:1 | 111:44 | 4 | |
Hitachi | : Lakolit Ankaran | 2:0 b.b. | 2. | Solkan | 2 | 1:1 | 3:2 | 94:61 | 2 | |
Lakolit Ankaran | : Solkan | 0:2 b.b. | 3. | Lakolit Ankaran | 2 | 0:2 | 0:4 | 0:100 | 0 |
Brez kvalifikacij se v "C" četrtfinale uvrsti ekipa - Prevalje |
skupina "F" - sobota 30.09.2006 -OŠ Ljubno |
||||||||||
KLS Ljubno | : Braslovče | 0:2 b.b. | 1. | Kajuh Šoštanj | 2 | 2:0 | 4:0 | 100:38 | 4 | |
Braslovče | : Kajuh Šoštanj | 0:2 (19:25, 19:25) | 2. | Braslovče | 2 | 1:1 | 2:2 | 88:50 | 2 | |
Kajuh Šoštanj | : KLS Ljubno | 2:0 b.b. | 3. | KLS Ljubno | 2 | 0:2 | 0:4 | 0:100 | 0 |
skupina "G" - sobota 30.09.2006 - OŠ Šempeter |
||||||||||
Aliansa Šempeter | : Fedrca | 2:0 (25:06, 25:07) | 1. | Aliansa Šempeter | 3 | 3:0 | 6:1 | 163:79 | 6 | |
Svit | : ŽOK Mislinja | 0:2 (08:25, 07:25) | 2. | ŽOK Mislinja | 3 | 2:1 | 5:2 | 154:91 | 4 | |
Fedrca | : ŽOK Mislinja | 0:2 (05:25, 08:25) | 3. | Svit | 3 | 1:2 | 2:4 | 77:134 | 2 | |
Aliansa Šempeter | : Svit | 2:0 (25:06, 25:06) | 4. | Fedrca | 3 | 0:3 | 0:6 | 60:150 | 0 | |
Svit | : Fedrca | 2:0 (25:18, 25:16) | ||||||||
ŽOK Mislinja | : Aliansa Šempeter | 1:2 (25:23, 21:25, 08:15) |
Brez kvalifikacij se v "D" četrtfinale uvrsti ekipa - Nova KBM Branik |
skupina "H" - sobota 30.09.2006 - OŠ II.,Murska Sobota |
||||||||||
DŠR M.Sobota | : ZM Ljutomer | 1:2 (25:19, 22:25, 16:18) | 1. | ZM Ljutomer | 2 | 2:0 | 4:2 | 123:111 | 4 | |
ZM Ljutomer | : ElSenčar Ptuj | 2:1 (21:25, 25:17, 15:06) | 2. | DŠR M.Sobota | 2 | 1:1 | 3:3 | 122:107 | 2 | |
ElSenčar Ptuj | : DŠR M.Sobota | 1:2 (25:19, 12:25, 08:15) | 3. | ElSenčar Ptuj | 2 | 0:2 | 2:4 | 93:120 | 0 |
skupina "I" - sobota 30.09.2006 - Šp.dvorana Benedikt |
||||||||||
Benedikt | : Ruše | 2:0 (25:18, 25:16) | 1. | Formis | 3 | 3:0 | 6:1 | 156:118 | 6 | |
ŽŠD Tabor Maribor | : Formis | 0:2 (20:25, 19:25) | 2. | Benedikt | 3 | 2:1 | 5:2 | 149:113 | 4 | |
Ruše | : Formis | 0:2 (12:25, 18:25) | 3. | ŽŠD Tabor Maribor | 3 | 1:2 | 2:4 | 112:137 | 2 | |
Benedikt | : ŽŠD Tabor Maribor | 2:0 (25:09, 25:14) | 4. | Ruše | 3 | 0:3 | 0:6 | 101:150 | 0 | |
ŽŠD Tabor Maribor | : Ruše | 2:0 (25:18, 25:19) | ||||||||
Formis | : Benedikt | 2:1 (25:19, 16:25, 15:05) |