SEPTEMBER |
||||
11. in 12.09. | DODATNI MINI PRESTOPNI ROK | |||
sobota | 16.09. | predkrog Pokala SLO – moški, ženske | ||
sobota | 23.09. | 1. krog Pokala SLO – moški, ženske | ||
sreda | 27.09. | 1. krog - Liga prvakov | ||
sobota | 30.09. | 2. krog Pokala SLO – moški, ženske | ||
sobota | 30.09. | Območna prvenstva – mladinci, mladinke | ||
OKTOBER |
||||
nedelja | 01.10. | Kvalifikacije – 1. turnir - kadeti, kadetinje | ||
sreda | 04.10. | 2. krog - Liga prvakov | ||
sobota | 07.10. | 1. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 07.10. | 1. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 07.10. | 1. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 07.10. | 1. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 08.10. | Kvalifikacije – 2. turnir - kadeti, kadetinje | ||
sreda | 11.10. | 3. krog Pokala SLO – moški, ženske | ||
sreda | 11.10. | 3. krog - Liga prvakov | ||
sobota | 14.10. | 2. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 14.10. | 2. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 14.10. | 1. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 14.10. | 2. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 14.10. | 2. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 15.10. | Kvalifikacije – 3. turnir - kadeti, kadetinje | ||
sreda | 18.10. | 4. krog Pokala SLO – moški, ženske | ||
sreda | 18.10. | 3. krog - 1. DOL moški | ||
sreda | 18.10. | 3. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 21.10. | 4. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 21.10. | 4. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 21.10. | 2. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 21.10. | 3. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 21.10. | 3. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 22.10. | 1/4 finalni turnirji - mladinci, mladinke | ||
sreda | 25.10. | 5. krog Pokala SLO – moški, ženske | ||
sobota | 28.10. | 5. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 28.10. | 5. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 28.10. | 3. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 28.10. | 4. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 28.10. | 4. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 29.10. | Kvalifikacije – 4. turnir - kadeti, kadetinje | ||
NOVEMBER |
||||
sobota | 04.11. | 6. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 04.11. | 6. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 04.11. | 4. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 04.11. | 5. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 04.11. | 5. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 05.11. | Kvalifikacije – 5. turnir - kadeti, kadetinje | ||
sreda | 08.11. | 1. tekma 1/8 finala Pokala SLO – moški, ženske | ||
sobota | 11.11. | 7. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 11.11. | 7. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 11.11. | 5. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 11.11. | 6. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 11.11. | 6. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 12.11. | Kvalifikacije – 6. turnir - kadeti, kadetinje | ||
sreda | 15.11. | 2. tekma 1/8 finala Pokala SLO – moški, ženske | ||
sobota | 18.11. | 8. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 18.11. | 8. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 18.11. | 6. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 18.11. | 7. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 18.11. | 7. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sob/ned | 18./19.11. | Kvalifikacije – 1. turnir – dečki, deklice | ||
nedelja | 19.11. | 1/2 finalni turnirji - mladinci, mladinke | ||
sreda | 22.11. | 9. krog - 1. DOL moški | ||
sreda | 22.11. | 9. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 25.11. | 10. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 25.11. | 10. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 25.11. | 7. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 25.11. | 8. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 25.11. | 8. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 26.11. | Kvalifikacije – 2. turnir – dečki, deklice | ||
sreda | 29.11. | 1. tekma 1/4 finala Pokala SLO – moški, ženske | ||
DECEMBER |
||||
sobota | 02.12. | 11. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 02.12. | 11. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 02.12. | 8. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 02.12. | 9. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 02.12. | 9. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 03.12. | Kvalifikacije – 3. turnir – dečki, deklice | ||
sreda | 06.12. | 2. tekma 1/4 finala Pokala SLO – moški, ženske | ||
sobota | 09.12. | 12. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 09.12. | 12. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 09.12. | 9. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 09.12. | 10. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 09.12. | 10. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 10.12. | finalni turnir - mladinci, mladinke | ||
nedelja | 10.12. | Kvalifikacije – 4. turnir – dečki, deklice | ||
11. in 12.12. | MINI PRESTOPNI ROK | |||
sreda | 13.12. | 4. krog - Liga prvakov | ||
sobota | 16.12. | 13. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 16.12. | 13. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 16.12. | 11. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 16.12. | 11. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 17.12. | Kvalifikacije – 5. turnir – dečki, deklice | ||
15.-17.12. | 2. krog - Pokal Top teams | |||
sreda | 20.12. | 5. krog - Liga prvakov | ||
sobota | 23.12. | 14. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 23.12. | 14. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 23.12. | Kvalifikacije – 6. turnir – dečki, deklice | ||
JANUAR |
||||
sreda | 03.01. | 6. krog - Liga prvakov | ||
05.-07.01. | 2. krog - Pokal CEV | |||
sreda | 10.01. | 1. tekma - 1/8 finale Pokal Top teams | ||
sreda | 10.01. | 7. krog - Liga prvakov | ||
sobota | 13.01. | 1. krog - območno - MALA ODBOJKA | ||
12.-14.01. | finalni turnir Pokala Slovenije – moški, ženske *** | |||
nedelja | 14.01. | 1. krog – "A" in "B" lige kadetov in kadetinj | ||
sreda | 17.01. | 2. tekma - 1/8 finale Pokal Top teams | ||
sreda | 17.01. | 1. tekma - 1/8 finale Pokal CEV | ||
sreda | 17.01. | 8. krog - Liga prvakov | ||
sobota | 20.01. | 15. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 20.01. | 15. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 20.01. | 10. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 20.01. | 12. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 20.01. | 12. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sobota | 20.01. | 2. krog - območno - MALA ODBOJKA | ||
19.-21.01. | finalni turnir Pokala Slovenije – moški, ženske *** | |||
nedelja | 21.01. | 2. krog – "A" in "B" lige kadetov in kadetinj | ||
sreda | 24.01. | 2. tekma - 1/8 finale Pokal CEV | ||
sreda | 24.01. | 9. krog - Liga prvakov | ||
sobota | 27.01. | 16. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 27.01. | 16. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 27.01. | 11. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 27.01. | 13. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 27.01. | 3. krog - območno - MALA ODBOJKA | ||
26.-28.01. | finalni turnir Pokala Slovenije – moški, ženske *** | |||
sobota | 28.01. | 13. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
nedelja | 28.01. | 3. krog – "A" in "B" lige kadetov in kadetinj | ||
sreda | 31.01. | 1. tekma - 1/4 finale Pokal Top teams | ||
sreda | 31.01. | 10. krog - Liga prvakov | ||
FEBRUAR |
||||
sobota | 03.02. | 17. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 03.02. | 17. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 03.02. | 12. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 03.02. | 14. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 03.02. | 14. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sobota | 03.02. | 4. krog - območno - MALA ODBOJKA | ||
nedelja | 04.02. | 4. krog – "A" in "B" lige kadetov in kadetinj | ||
sreda | 07.02. | 2. tekma - 1/4 finale Pokal Top teams | ||
sreda | 07.02. | 1. tekma - 1/4 finale Pokal CEV | ||
sobota | 10.02. | 18. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 10.02. | 18. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 10.02. | 13. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 10.02. | 15. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 10.02. | 15. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sobota | 10.02. | 5. krog - območno - MALA ODBOJKA | ||
nedelja | 11.02. | 5. krog – "A" in "B" lige kadetov in kadetinj | ||
sreda | 14.02. | 2. tekma - 1/4 finale Pokal CEV | ||
sreda | 14.02. | 1. tekma 1/8 finale - Liga prvakov | ||
sobota | 17.02. | 19. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 17.02. | 19. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 17.02. | 14. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 17.02. | 16. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 17.02. | 16. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sobota | 17.02. | 6. krog - območno - MALA ODBOJKA | ||
nedelja | 18.02. | 6. krog – "A" in "B" lige kadetov in kadetinj | ||
sreda | 21.02. | 2. tekma 1/8 finale - Liga prvakov | ||
sobota | 24.02. | 20. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 24.02. | 20. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 24.02. | 15. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 24.02. | 17. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 24.02. | 17. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
MAREC |
||||
sobota | 03.03. | 21. krog - 1. DOL moški | ||
sobota | 03.03. | 21. krog - 1. DOL ženske | ||
sobota | 03.03. | 16. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 03.03. | 18. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 03.03. | 18. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sobota | 03.03. | 1. krog - območno - MINI ODBOJKA | ||
nedelja | 04.03. | 7. krog – "A" in "B" lige kadetov in kadetinj | ||
sreda | 07.03. | 1. tekma 1/4 finale - Liga prvakov | ||
sobota | 10.03. | 1. tekma ¼ finala - 1. DOL ženske | ||
sobota | 10.03. | 17. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 10.03. | 19. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 10.03. | 19. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sobota | 10.03. | 2. krog - območno - MINI ODBOJKA | ||
nedelja | 11.03. | 1. krog – "A" in "B" lige dečkov in deklic | ||
10.-11.03. | finalni turnir - Pokal Top teams | |||
sreda | 14.03. | 2. tekma ¼ finala - 1. DOL ženske | ||
sreda | 14.03. | 2. tekma 1/4 finale - Liga prvakov | ||
sobota | 17.03. | 1. tekma ¼ finala - 1. DOL moški | ||
sobota | 17.03. | ev. 3. tekma ¼ finala - 1. DOL ženske | ||
sobota | 17.03. | 18. krog - 2. DOL moški | ||
sobota | 17.03. | 20. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 17.03. | 20. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sobota | 17.03. | 3. krog - območno - MINI ODBOJKA | ||
nedelja | 18.03. | 2. krog – "A" in "B" lige dečkov in deklic | ||
17.-18.03. | finalni turnir - Pokal CEV | |||
sobota | 24.03. | 2. tekma ¼ finala - 1. DOL moški | ||
sobota | 24.03. | 1. tekma ½ finala - 1. DOL ženske | ||
sobota | 24.03. | 21. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 24.03. | 21. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sobota | 24.03. | 4. krog - območno - MINI ODBOJKA | ||
nedelja | 25.03. | 3. krog – "A" in "B" lige dečkov in deklic | ||
sreda | 28.03. | ev. 3. tekma ¼ finala - 1. DOL moški | ||
sreda | 28.03. | 2. tekma ½ finala - 1. DOL ženske | ||
sreda | 28.03. | 1. krog finalne lige - 2. DOL moški | ||
sobota | 31.03. | ev. 3. tekma ½ finala - 1. DOL ženske | ||
sobota | 31.03. | 2. krog finalne lige - 2. DOL moški | ||
sobota | 31.03. | 22. krog - 2. DOL ženske | ||
sobota | 31.03. | 22. krog – 3. DOL moški in ženske | ||
sobota | 31.03. | 5. krog - območno - MINI ODBOJKA | ||
APRIL |
||||
nedelja | 01.04. | FINALNI turnir - kadeti in kadetinje | ||
nedelja | 01.04. | 1/4 finalni turnirji – MALA ODBOJKA | ||
31.03.-01.04. | finalni turnir - Liga prvakov | |||
sreda | 04.04. | 1. tekma ½ finala - 1. DOL moški | ||
sreda | 04.04 | 3. krog finalne lige - 2. DOL moški | ||
sreda | 11.04. | 2. tekma ½ finala - 1. DOL moški | ||
sreda | 11.04. | 1. tekma - finale, za 3. mesto - 1. DOL ženske | ||
sreda | 11.04. | 4. krog finalne lige - 2. DOL moški | ||
sobota | 14.04. | ev. 3. tekma ½ finala - 1. DOL moški | ||
sobota | 14.04. | 2. tekma - finale, za 3. mesto - 1. DOL ženske | ||
sobota | 14.04. | 5. krog finalne lige - 2. DOL moški | ||
sobota | 14.04. | 1/2 finalni turnirji – MALA ODBOJKA | ||
nedelja | 15.04. | 4. krog – "A" in "B" lige dečkov in deklic | ||
sreda | 18.04. | 3. tekma - finale, ev. za 3. mesto - 1. DOL ženske | ||
sreda | 18.04. | 6. krog finalne lige - 2. DOL moški | ||
sobota | 21.04. | 1. tekma - finale, za 3. mesto - 1. DOL moški | ||
sobota | 21.04. | ev. 4. tekma - finale - 1. DOL ženske | ||
sobota | 21.04. | 1/2 finalni turnirji – MINI ODBOJKA | ||
nedelja | 22.04. | 5. krog – "A" in "B" lige dečkov in deklic | ||
sreda | 25.04. | 2. tekma - finale, za 3. mesto - 1. DOL moški | ||
sreda | 25.04. | ev. 5. tekma - finale - 1. DOL ženske | ||
sobota | 28.04. | 3. tekma - finale, ev. za 3. mesto - 1. DOL moški | ||
MAJ |
||||
četrtek | 03.05. | ev. 4. tekma - finale - 1. DOL moški | ||
sobota | 05.05. | ev. 5. tekma - finale - 1. DOL moški | ||
sobota | 05.05. | 1. krog MINI LIGE za popolnitev 2. DOL ženske | ||
sobota | 05.05. | FINALNI turnir – MALA ODBOJKA | ||
nedelja | 06.05. | 6. krog – "A" in "B" lige dečkov in deklic | ||
sreda | 09.05. | 2. krog MINI LIGE za popolnitev 2. DOL ženske | ||
sobota | 12.05. | 3. krog MINI LIGE za popolnitev 2. DOL ženske | ||
sobota | 12.05. | FINALNI turnir – MINI ODBOJKA | ||
nedelja | 13.05. | 7. krog – "A" in "B" lige dečkov in deklic | ||
sreda | 16.05. | 4. krog MINI LIGE za popolnitev 2. DOL ženske | ||
sobota | 19.05. | 5. krog MINI LIGE za popolnitev 2. DOL ženske | ||
sreda | 23.05. | 6. krog MINI LIGE za popolnitev 2. DOL ženske | ||
sobota | 26.05. | FINALNI turnir - dečkov in deklic | ||
JUNIJ - JULIJ - AVGUST |
||||
Odbojka na mivki |